Bestuursleden

  • Daniël Vermeire

    Voorzitter | vermeire.daniel@skynet.be
    Berendonkstraat 18
    8730 Beernem
    Tel. : 050/789666

  • Carlos Croene

    Secretaris | carlos.croene@telenet.be
    Nijverheidstraat 1
    8730 Beernem
    Tel. : 050/788808
    gsm : 0497/336667

  • Eric Vande Keere

    Penningmeester | eric.vandekeere@telenet.be
    Bloemendalestraat 149
    8730 Beernem
    Tel . : 050/780387

  • Alex Aesaert

    Bestuurslid (websiteverantwoordelijk) | alex.aesaert@gmail.com
    Hof ter Praet 11
    8730 Oedelem
    Tel. : 0498/760679

  • Stefaan Corneille

    Bestuurlid | Stefaan.corneille@gmail.com
    Weldadigheidstraat 29
    8730 Beernem
    Tel. : 050/781500

  • Lieven Crul

    Bestuurlid | lieven.crul@hotmail.com
    Wellingstraat 92
    8730 Beernem
    Tel. : 050/781724
    gsm : 0474/287804

  • Eddy Verhelle

    Bestuurlid | eddy.verhelle@telenet.be
    Sint-Jorisstraat 60
    8730 Beernem
    Tel. : 050/780488

  • Rosetta Claeys

    Bestuurlid | bart.vandenberghe@skynet.be
    8730 Oedelem
    Antwerpse Heirweg 3
    Tel. : 050/713781

  • Sonja Defruyt

    Bestuurlid | sonja.defruyt@telenet.be
    Lindemeers 10
    8730 Oedelem
    Tel.: 0473211710

  • Martin Verhelle

    Bestuurlid | martin.verhelle2@telenet.be
    Wingene Steenweg 23
    8730 Beernem
    Tel. : 050/788445
    gsm : 0478/362255

  • Kris Van Vooren

    Bestuurlid | koeltechniek.vanvooren@skynet.be
    Bloemendalestraat 96
    8730 Beernem

    gsm : 0478/790447

  • Hubert Vanneste

    Bestuurlid | carine.hubert.vanneste@gmail.com
    Kauter 51
    8730 Sint-Joris
    gsm: 0476/28.27.16

  • Onze volledig bestuursequipe: staand van li nr re: Crul Lieven, Van Vooren Kris, Corneille Stefaan, Aesaert Alex, Vanneste Hubert, Verhelle Eddy, Verhelle Martin; zittend van li nr re: Croene Carlos, Claeys Rossetta, Defruyt Sonja, Vermeire Daniël, Vande Keere Eric.

    Bestuurlid
    .